# 73 POWSTANIE

Kategorie Spiritual

1. Miej czas na modlitwę – to największa siła na ziemi.


2. Wołanie o Ducha to modlitwa zawsze przez Boga przyjęta!


3. W królestwie Jezusa nie ma bezrobocia – macie pracę. Idźcie i głoście Jezusa.


4. Przyszedł czas na powstanie Polski. Ja będę Królową, a Syn mój będzie obwołany Królem.


5. Dalej nastąpi taki ból, jakiego od początku świata nie było! Anioły nie będą nadążać z przyjmowaniem dusz.


6. Nikt nie może wypracowywać swojej własnej duchowości, może się na nią otworzyć, a Bóg wtedy tchnie Swojego Ducha w niego.


7. Działają w nas trzy rodzaje woli I – to wola Boża, wszystko czyniąca i wszystko zbawiająca, II – to nasza własna ludzka wola, jeśli nie zgubna to i nie zbawiająca, III – to wola szatańska, całkowicie zgubna.


8. Bóg aby nas pociągnąć do siebie, obdarza nas bardzo wieloma łaskami i wówczas myślimy, że już palcem dotykamy nieba. Nie wiemy natomiast, że do wzrostu potrzebujemy suchego chleba: krzyży, poniżenia, prób, doświadczeń, przeciwności.


9. Modlitwa ‚Bądź Twoja wola’, którą zaleca się przydawać zawsze do formułowanych przed Bogiem próśb, nie oznacza: ‚wysłuchaj mnie, Boże, albo nie wysłuchaj‚, ale oznacza: ‚wysłuchaj mnie, Boże, w sposób, jaki Ty sam chcesz, tak aby było to dobre dla mojej wieczności’.


10. Dobrych i świętych kapłanów mieć będziecie, jeżeli rodzice będą wychowywać dzieci moralnie i religijnie, zaś karcić będą nie przekleństwem, ale przyzwoitymi słowami, jeżeli w szkołach nauczyciele moralnie i według zasad religijnych, będą kształcić młodzież, jeżeli społeczeństwo nie będzie dawać zgorszenia, ale świecić będzie dobrymi przykładami. Wtedy będziecie mieć kandydatów do stanu duchownego, a duchowieństwo będzie święte.

Dodaj komentarz